« Vacatures 2024: Stagiairs Communicatie en Administratief Medewerker»

Gepubliceerd op 19-12-2023

Vacature: Communicatie medewerker bij TAPP Coalitie 1-2 dagen/week

Zoek naar een uitdagende vrijwilligers werkplek of stageplek (210 euro/maand bij 10 u/week) in communicatie voor een leuke dynamische goede doelen organisatie? Of bij administratie? Lees dan onderstaande vacatures. De administratie vacature staat onderaan deze pagina. 

Heb je 8 tot 16 uur tijd om naast je studie of in de vrije tijd je in te zetten voor een maatschappelijke organisatie? Heb je affiniteit met duurzaamheid, voedsel en communicatie en wil je graag je vaardigheden ontwikkelen binnen een dynamische en succesvolle organisatie? Dan is de rol van Communicatie medewerker bij TAPP Coalitie iets voor jou!

Over TAPP Coalitie
TAPP Coalitie is een toonaangevende organisatie die zich inzet voor duurzaamheid en maatschappelijke impact. We werken samen met bedrijven, overheden en maatschappelijke partners om positieve verandering te stimuleren en bij te dragen aan een duurzamere wereld. Dit doen wij door ons in te zetten voor een eerlijke prijs voor vlees en zuivel in Nederland en Internationaal.

Functieomschrijving
Als Communicatie medewerker/vrijwilliger bij TAPP Coalitie krijg je de kans om ervaring op te doen in verschillende aspecten van communicatie. Je zult vanaf februari 2024 tot de zomer betrokken zijn bij het ontwikkelen en uitvoeren van communicatiestrategieën, het beheren van sociale media, het schrijven van content en het onderhouden van contacten met media en stakeholders. Je werkt nauw samen met het kleine communicatieteam en krijgt de ruimte om creatieve ideeën in te brengen.
Je krijgt de ruimte om zelf je uren in te plannen op de manier waarop het jouw uitkomt tijdens je studie. Daarnaast zal er wekelijks een meeting plaatsvinden om het overzicht te behouden, en begeleiding te bieden waar nodig.

Verantwoordelijkheden
• Het ontwikkelen van een communicatie strategie voor sociale media
• Beheren van sociale media-accounts en creëren van boeiende content.
• Schrijven van persberichten, nieuwsbrieven en andere communicatiematerialen.
• Onderhouden van contacten met media en stakeholders.
• Bijdragen aan de organisatie van evenementen en campagnes, zoals ons Lustrum Congres in 2024.

Profiel
• Je hebt al ervaring of volgt een relevante opleiding op het gebied van communicatie, marketing of een vergelijkbare studierichting, op HBO of WO niveau.
• Je hebt affiniteit met duurzaamheid en maatschappelijke vraagstukken.
• Uitstekende communicatieve vaardigheden, zowel Engels als Nederlands, in schrift en mondeling.
• Je bent inzetbaar voor 8 tot 16 uur per week.
• Creatief, zelfstandig en proactief.
• Ervaring met sociale media en contentcreatie is een pré

Aanbod
• Periode: februari tot juli 2024. Maar langer blijven is prima! (met uitzicht op een baan bij succes en financieringsruimte). 
• Werken vanuit je eigen huis en regelmatig fysiek op een locatie.
• Een vergoeding van €5 per uur, tot €210 euro per maand (bij 42 u/maand; 10 u/week)
• Een uitdagende vrijwilligers werkplaats binnen een dynamische en impactvolle organisatie.
• Mogelijkheid om ervaring op te doen in verschillende aspecten van communicatie.
• Flexibele werktijden en ruimte voor eigen initiatief.

Sollicitatieprocedure
Stuur je CV en motivatiebrief naar Jeroom Remmers via info@tappcoalitie.nl . De deadline voor sollicitaties is 7-02-2024. Gesprekken zullen plaatsvinden in de 2e week van februari.
We kijken uit naar jouw sollicitatie en hopen je binnenkort te verwelkomen in ons team bij TAPP Coalitie!

Vacature: Administratief Medewerker bij TAPP Coalitie (vrijwilligersvergoeding 2 dagen/w)


Ben jij een gedreven en georganiseerde student op zoek naar vrijwilligers werk? Wil je graag praktijkervaring opdoen bij een organisatie die zich inzet voor duurzaamheid en maatschappelijke impact? Dan is de rol van Administratief Medewerker /vrijwilliger bij TAPP Coalitie (ca 2 dagen/week) iets voor jou!


Over TAPP Coalitie
TAPP Coalitie is een vooraanstaande organisatie die streeft naar duurzaamheid en positieve verandering. We werken samen met bedrijven, overheden en maatschappelijke partners om onze doelen te bereiken en een duurzamere wereld te bevorderen.

Functieomschrijving
Als Administratief Medewerker / vrijwilliger bij TAPP Coalitie krijg je de kans om praktijkervaring op te doen in diverse administratieve taken. Je zult ondersteuning bieden bij het beheer van documentatie, het verwerken van gegevens, en het assisteren bij algemene administratieve processen. Je werkt samen met directeur Jeroom Remmers en andere collega's/vrijwilligers om de dagelijkse gang van zaken in goede banen te leiden en krijgt de mogelijkheid om jouw organisatorische vaardigheden verder te ontwikkelen.

Verantwoordelijkheden:
• Ondersteunen bij het beheer van administratieve processen.
• Verwerken van documentatie en gegevens.
• Assisteren bij het opstellen van rapporten en overzichten.
• Bijdragen aan een gestructureerde en georganiseerde administratie.

Profiel:
• Je volgt een relevante opleiding op het gebied van administratie, office management of een vergelijkbare studierichting.
• Nauwkeurig en georganiseerd met oog voor detail.
• Uitstekende communicatieve vaardigheden.
• Proactief en zelfstandig, maar ook een teamspeler.
• Ervaring met Microsoft Office (Word, Excel, Outlook) is een pluspunt.

Aanbod:
• Een vrijwilligersvergoeding van €5 per uur tot €210 euro per maand.
• Werken vanuit je eigen huis.
• Een boeiende vrijwilligers werkplaats binnen een organisatie met maatschappelijke impact.
• Mogelijkheid om praktijkervaring op te doen in diverse administratieve taken.
• Flexibele werktijden en ruimte voor eigen initiatief.
• Periode: februari tot juli 2024 (of 2e helft 2024)

Sollicitatieprocedure:
Stuur je CV en motivatiebrief naar Jeroom Remmers via info@tappcoalitie.nl . De deadline voor sollicitaties is 28-01-2024. Gesprekken zullen plaatsvinden in de laatste week van januari of begin feb.

We kijken uit naar jouw sollicitatie en hopen je binnenkort te verwelkomen in ons team bij TAPP Coalitie!

TAPP-Coalitie-Logo-NL-Vierkant-1702992407.png